Aranżowanie stron internetowych pilawa

W jaki sposób napisać dobrą stronę www?

Strony WWW (World Wide Web) bezsprzecznie jednoczą nam się z internetem. Miejscem, w którym właściwie wszyscy spędzamy masę czasu. Zarówno na rozrywce jak i na rozrywce. Jeśliby niemniej jednak nie powstały strony internetowe, Internet wyglądałby zupełnie inaczej.
Na początku funkcjonowania Internetu jako internetu między uczelniami w Stanach Zjednoczonych, strony internetowe istotnie różniły się od tych, które znamy dziś. Poprzez to, że internet był bardzo powolny, parę tysięcy razy wolniejszy niż ten który znamy dziś, trzeba było zmierzać do właściwej optymalizacji. Na początku ignorowano więc zupełnie grafikę a kumulowano się na przekazaniu takiej liczby tekstu, ażeby załadowanie strony nie trwało wieczność. Oczywiście wówczas wytwarzanie stron internetowych było w znacznym stopniu łatwiejszym zadaniem niż dzisiaj. Jednak, co może wydawać się dziwne, mniej ludzi umiało się tym zająć. Internet dopiero raczkował, komputery na dobrą sprawę wraz z nim. Nie wszystkich było stać na mienie takiej maszyny w domu, jeszcze mniej ludzi wiedziało, jak na dobrą sprawę ją użytkować. 
Istotnymi zainteresowanymi byli istotnie studenci elektroniki. Wtenczas jeszcze ciężko było spotkać lubiany kierunek którym jest dzisiaj Informatyka.
Komponowanie stron internetowych obecnie jest już znacząca bardziej zaawansowanym zajęciem. Prócz napisania odpowiedniego kodu strony w HTML a następnie odpowiedniego sformatowania go użytkując arkuszy stylów, musimy wielokrotnie użyć ponadprogramowe skrypty, zjednoczyć stronę z bazą danych czy też stworzyć panele logowania.